درباره دکتر فرهاد خواجه نوری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

درباره کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر فرهاد خواجه نوری

دکتر فرهاد خواجه نوری جراح و دندانپزشک D.D.S فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی ميباشند.

گذراندن دوره های تکمیلی در ایران و خارج از ایران:

عضور فدراسیون جهانی دندانپزشکی (F.D.A)

عضو انجمن دندانپزشکی آمریکا (A.D.A)

عضو انجمن دندانپزشکی ایالت کالیفرنیا (C.D.A)

عضو انجمن دندانپزشکی ایران(I.D.A)

ايشان پس از پايان تحصيلات موفق به عضویت در انجمن دندانپزشکی ایالت کالیفرنیا (CDA) جهت گذراندن دوره هاى تخصصى “طراحى لبخند و دندانپزشكى زيبايى”و همچنين ” ايمپلنت و بازسازى دهان و فك” در سال 2000 شدند.

پس از پايان دوره هاي مذكور  به كشور بازگشته و در ابتدا در مطب خصوصى مشغول به كار شده و سپس كلينيك دندانپزشكى کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر فرهاد خواجه نوری را راه اندازى نمودند . پس از كسب تجربه هاى علمى و عملى كافى اقدام به تاسيس مركز تخصصى دندانپزشكى و زيبايى نمودند.

اين مركز يكي از مجهزترين مراكز دندانپزشكى در سطح استان ميباشد و ايشان با همكارى تيم متخصص و متعهد و دانشگاهى آماده خدمتگذارى و ارائه ى خدمات تخصصى دندانپزشكى به شما عزيزان ميباشند.

دکتر فرهاد خواجه نوری جراح و دندانپزشک زيبايی داراي مدرک تخصصی ايمپلنت و بازسازی دهان و همچنين دندانپزشکی زيبايی و طراحی لبخند از دانشگاه بين المللی ایالت کالیفرنیا (CDA) و عضو انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA)

می باشند.

ايشان پس از کسب تجربه هاي علمی و عملی اقدام به تاسيس اين مرکز مجهز همراه با کادری مجرب از متخصصين و دانشگاهيان در جهت خدمت رسانی هر چه بيشتر به شما عزيزان نمودند. وفاداری به اصول درمان و صداقت در ارائه درمان مناسب در جهت کسب رضايت و اعتماد هر چه بيشتر شما به درمان و دندانپزشک و تاکيد بر تمايز و ممتاز بودن، شعار اصلی ايشان می باشد.

دکتر فرهاد خواجه نوری به تازگی اقدام به تاسیس لابراتوار اختصاصی و بسیار پیشرفته نموده اند که به منظور رفاه حال شما مراجعان عزیز و دقت هرچه بالاتر در روند انجام و ساخت پروتز های دندانی و همچنین سهولت نظارت خود ایشان بر تمام پروسه های ساخت لابراتواری جهت ارائه درمان باکیفیت هرچه بهتر به شما می باشد.

«کلینیک تخصصی دندانپزشکی و زيبايی دکتر فرهاد خواجه نوری»

دعوت برای لبخندی زيباتر…

در کنار شما و براي شما عزيزان مکانی را فراهم نموده ايم تا بتوانيم آنچه را در توان داريم، اعم از تجربه و علم به کار گيريم تا زيباترين لبخندها را به همراه رضايت و اطمينان به شما هديه دهيم. مفتخريم که جديدترين روش ها در درمان های جامع دهان و فک و صورت را در مکانی بسيار زيبا و آرام به شما عزيزان ارائه دهيم.

(Central Sterilization Romm) CSR

اکثر لوازم مورد استفاده به صورت يکبار مصرف مي باشند و جهت استريل کردن ساير لوازم جديدترين سيستم هاي استرليزاسيون با ضريب اطمينان صد در صد به کار گرفته می شود.

_ مرکز تخصصی دندانپزشکي دکتر فرهاد خواجه نوری داراي قسمت استرليزاسيون مجزا جهت بخش جراحی می باشد و کليه تجهيزات اين بخش به صورت جدا از ساير لوازم استريل شده و در کاورهاي مخصوص يکبار مصرف قرار ميگيرند.

_ اين مرکز دارای بالاترين استاندارد سلامتي در رعايت بهداشت و مورد تاييد FDA جهت تامين رضايت و تضمين سلامت شما مراجعه کنندگان می باشد.

دندانپزشکي بدون درد :

با توجه به سابقه ناخوشايند در زمينه درمان هاي دندانپزشکی، در اين مرکز سعی بر فراهم آوردن محيطی بسيار آرام به همراه تکنيک های جديد جهت آسايش و آرامش خاطر شما مراجعه کنندگان کرده ايم.

خدمات کلینیک


آمار بازدید سایت

امروز: 43

دیروز: 58

هفته: 500

ماه: 1676

بازدید کل: 1680

 

ارتباط با ما:

کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر فرهاد خواجه نوری (جراح و دندانپزشک)

تلفن تماس: 02633500355

تلفن همراه: 09106145653 - 09901365652

آدرس: کرج-45 متری گلشهر - نبش خیابان انوشیروان غربی - مجتمع پزشکی مهرشهر - طبقه اول - واحد یک

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر فرهاد خواجه نوری  میباشد.                 طراحی و بهینه سازی وب سایت توسط گروه فنی و مهندسی ققنوس تک